• Przed godz. 9 przejazd był jeszcze zablokowany.
    Przed godz. 9 przejazd był jeszcze zablokowany. Fot. Agnieszka Reczkin
01.09.2017

Zderzenie na przejeździe kolejowym [aktualizacja]

Dziś rano na niestrzeżonym przejeździe kolejowym na ul. Grodzkiej w Sowicach samochód zderzył się z lokomotywą. Nikomu nic się nie stało.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierowca forda mondeo, 23-letni Mateusz W. z Miedar, nie zatrzymał się przed przejazdem. Lokomotywa uderzyła w bok samochodu. Kierowca został ukarany mandatem.

Pracownik kolei mówi, że przejazd jest niebezpieczny i powinna być tam sygnalizacja. Zauważa, że kierowcy nie zachowują w tym miejscu ostrożności i wjeżdżają na tory nie patrząc, czy jedzie pociąg.

(esp)


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.