•  Pierwszej pomocy poszkodowanym udzielili strażacy.
     Pierwszej pomocy poszkodowanym udzielili strażacy. Zdjęcia: OSP Wieszowa
06.07.2018

Zderzenie peugeota z oplem. Rannych dwoje dzieci

Wczoraj, 5 lipca wieczorem doszło do wypadku na DK 94 w Karchowicach. Trzy osoby trafiły do szpitala.

Jak informuje mł. asp. Damian Ciecierski, rzecznik tarnogórskiej policji, ze wstępnych ustaleń wynika, że jadąca w kierunku Boniowic 31-latka zjechała peugeotem na przeciwległy pas ruchu i zderzyła się z oplem astrą, za kierownicą którego siedziała 40-latka z powiatu lublinieckiego.

Do szpitala z ogólnymi obrażeniami ciała trafiła kierująca oplem i pasażerowie peugeota – dwoje dzieci w wieku 7 i 11 lat. Obie kobiety były trzeźwe. (esp)


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.