•  
      Fot. Archiwum policji
02.10.2019

Zderzenie radiowozu z seatem

Do wypadku doszło dziś, po godz. 15 na skrzyżowaniu tarnogórskiej obwodnicy z ul. Lasowicką i Siewierską.

[AKTUALIZACJA]

Komunikat policji

Do groźnego zdarzenia z udziałem radiowozu doszło 2 października po godz.15. 76-letni tarnogórzanin kierujący seatem, skręcał w lewo z ulicy Siewierskiej na obwodnicę, nie udzielił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do zderzenia z radiowozem. Po uderzeniu radiowóz wjechał do rowu i uderzył w drzewo. Dwaj policjanci, dzięki szybkiej pomocy strażaków i przybyłych służb, zostali wyciągnięci z rozbitego auta i z ogólnymi obrażeniami przetransportowano ich do szpitala.Droga przez kilkadziesiąt minut była całkowicie zablokowana.

***

Zderzyły się radiowóz i seat ibiza. Poszkodowani są dwaj policjanci, zostali przewiezieni do szpitala. Policja wyjaśnia okoliczności zdarzenia. Prawdopodobnie kierowca seata wyjechał z drogi podporządkowanej i wymusił pierwszeństwo.

Są utrudnienia w ruchu, lepiej omijać to skrzyżowanie.

Do sprawy wrócimy. (esp)


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.