•  Zdarzenie w Miasteczku Śląskim.
     Zdarzenie w Miasteczku Śląskim. Fot. OSP Żyglinek
24.01.2020

Zderzenie w Miasteczku Śląskim i dachowanie w Radzionkowie

W czwartek wieczorem w Miasteczku Ślaskim zderzyły się volkswagen i mercedes, w Radzionkowie opel wylądował w rowie.

64-letni tarnogórzanin wyjeżdżał volkswagenem ze stacji paliw przy ul. Gałczyńskiego w Miasteczku Śląskim. Nie ustąpił pierwszeństwa i zderzył się z mercedesem, w którym było dwoje mieszkańców Woźnik – 37-letni kierowca i 34-letnia pasażerka. Kobieta z urazem ręki trafiła do szpitala.

Uczestnikiem drugiego zdarzenia był mieszkaniec Radzionkowa. Jechał ul. Unii Europejskiej, nie dostosował prędkości jazdy do warunków na drodze i stracił panowanie nad samochodem. Opel dachował. Na szczęście obyło się bez poważniejszych obrażeń. (esp)


komentarze
z gmin
z gmin
z gmin
z gmin
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.