29.11.2017

Zderzyły się samochody na os. Przyjaźń [FILM]

Osobowy mercedes i samochód dostawczy zderzyły się dzisiaj (środa, 29 listopada) na osiedlu “Przyjaźń” w Tarnowskich Górach. Mercedesa trzeba było wywieźć z miejsca zdarzenia na lawecie.

Wydarzenie miało miejsce około godziny 17 na skrzyżowaniu ul. Litewskiej i Morcinka, koło domu kultury Jubilat. Na miejscu była policja. Nikt nie został ranny, choć mercedes był mocno porozbijany. 

Skrzyżowanie, na którym miało miejsce zdarzenie, jest jednym z najniebezpieczniejszych miejsc na osiedlu. Zwłaszcza w godzinach szczytu panuje tam spory jak na tę dzielnicę ruch. Szczęśliwie jednak do zderzeń samochodów dochodzi tu sporadycznie. Na osiedlu odbywa się w zasadzie wyłącznie ruch lokalny, a miejscowi dobrze znają czyhające na nich niebezpieczeństwa. (CR)


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.