07.01.2018

Zderzyły się trzy auta. Dwie osoby w szpitalu

Na ul. Opolskiej w Tarnowskich Górach zderzyły się trzy samochody. W wypadku zostały poszkodowane dwie osoby.

Do wypadku doszło w niedzielę, 7 stycznia około godz. 16 przed przejściem dla pieszych na skrzyżowaniu ulic Opolskiej i św. Katarzyny, gdzie zderzyły się fiat seicento, bmw i volkswagen passat. Nie znamy jeszcze okoliczności zdarzenia. Z tego, co mówiono na miejscu wynikało, że kierowca fiata wyjechał z bocznej ulicy na główną, nie upewniwszy się, czy ma wolną drogę. Ranni w wypadku zostali kierowca seicento i jego pasażerka. Obydwoje zostali odwiezieni do szpitala.

Na czas prowadzonych czynności policja zamknęła ul. Opolską na odcinku od rozwidlenia na ul. Opatowicką do miejsca zdarzenia. Ruch odbywał się objazdem przez ul. Opatowicką. (CR)


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.