•  
      Fot. Filmoteka Śląska
20.11.2019

Zdjęcia z Miasteczka Śląskiego na święcie kina

Do 1 grudnia w Filmotece Śląskiej można oglądać wystawę „Znalezione w szufladzie”, przygotowaną przez Miejski Ośrodek Kultury w Miasteczku Śląskim.

Są na niej reprodukcje fotografii i pocztówek zebranych wśród miasteczkowian. Ekspozycja znajduje się w Galerii „Przed seansem”. Prezentowana jest w ramach Święta Kina Domowego, promującego rodzinne wspomnienia oraz lokalną historię i kulturę. Jest czynna w godzinach otwarcia kina, wstęp za okazaniem biletu na dowolny seans, w dniu projekcji. (esp)


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.