•  Zdjęcie poglądowe.
     Zdjęcie poglądowe. Fot. Pixabay
20.09.2019

Zerwane przewody, pochylony słup

Wczoraj wieczorem prawdopodobnie jakiś samochód jechał z Rybnej do Miedar i robił demolkę na poboczu drogi.

Pierwsze zgłoszenie strażacy odebrali przed godz. 20 – o gałęziach na jezdni i zerwanych kablach na ul. Powstańców Warszawskich w Rybnej. Na miejscu okazało się, że nad drogą zwisał przewód internetowy. Prawdopodobnie został uszkodzony przez przejeżdżający samochód.

20 minut później przyszło kolejne zgłoszenie – z ul. Tarnogórskiej w Miedarach. Tym razem pochylony był słup energetyczny i zerwane przewody. Tu też prawdopodobnie winny był nieostrożny kierowca.

Zdarzenia miały miejsce na tej samej drodze łączącej Rybną i Miedary, zgłoszenia były praktycznie w tym samym czasie, więc wszystko wskazuje na to, że stoi za nimi jeden kierowca. Nie wiadomo, kto nim był, ani jakim autem jechał. (esp)


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.