•  Powalone drzewo w Krupskim Młynie.
     Powalone drzewo w Krupskim Młynie. Zdjęcia: OSP Potępa, OSP Zbrosławice, OSP Świętoszowice
10.03.2019

Zerwany dach, powalone drzewa, brak prądu

Wieczorne i nocne wichury dały się mieszkańcom we znaki. W Zbrosławicach wiatr zerwał dach domu jednorodzinnego.

O zdarzeniu informują OSP Zbrosławice i OSP Świętoszowice. Interweniowały dziś w nocy, od godz. 1. Wiatr zerwał dach domu jednorodzinnego, a nieopodal powalił drzewo na jezdnię.

W sobotę przed godz. 20 druhowie z OSP Potępa usuwali drzewo pochylone nad ul. I. Krasickiego w Krupskim Młynie. W Przezchlebiu konary leżały na drodze. Jak informuje OSP Tworóg  w nocy powalone drzewo było też na DW 907 na trasie Tworóg-Brusiek, a dziś ok. godz. 8 - w Tworogu. Interwencji było zresztą więcej. Strażacy wciąż usuwają skutki wichury. W niektórych miejscach nie ma prądu.

Piszcie w komentarzach, jak jest w Waszych miejscowościach. (esp)


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.