•  
      Fot. Archiwum policji
09.09.2019

Zginął 24-letni pieszy

Do tragicznego wypadku doszło dziś przed godz. 6 w okolicy skrzyżowania ul. Pyskowickiej i Śniadeckiego w Tarnowskich Górach.

[AKTUALIZACJA]

Komunikat policji

Do zdarzenia doszło przed godziną 6.00 na ulicy Pyskowickiej w Tarnowskich Górach. Jak wynika z ustaleń, 46-letni mieszkaniec powiatu tarnogórskiego kierujący samochodem osobowym marki Seat Leon, na jezdni potracił 24-letniego tarnogórzanina. Pomimo wysiłków lekarzy i ratowników medycznych mężczyzna zmarł. Na chwilę obecną nie wiadomo, czy pieszy przechodził przez znajdujące się w pobliżu przejście dla pieszych, czy też w miejscu niedozwolonym. Okoliczności tego wypadku badają tarnogórscy śledczy.

Osoby, które widziały to zdarzenie lub mają informacje, które mogą przyczynić się do ustalenia przebiegu wypadku lub dysponują zapisem z kamery samochodowej, proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z Komendą Powiatową Policji w Tarnowskich Górach ul. Bytomska 6, Wydział Kryminalny, pokój 304, tel. 32/39-35-382, wew. 382, w każdy dzień powszedni w godz. 7.30-15.30 lub pod nr alarmowym 112 czynnym całą dobę.

***

Kierowca seata, 46-latek z powiatu tarnogórskiego potrącił 24-letniego tarnogórzanina. W tej chwili nie ustalono jeszcze, jakie były okoliczności zdarzenia. Nie wiadomo, czy pieszy przechodził przez znajdujące się w pobliżu przejście dla pieszych czy też w miejscu niedozwolonym. Sprawę wyjaśnia policja, być może potrzebna będzie opinia biegłego w zakresie rekonstrukcji wypadków. (esp)


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.