•  Infografika, teksty, filmy o tematyce ekologicznej. Uczniowie zaprezentowali możliwości pomocy dydaktycznych, które są na wyposażeniu Zielonej Pracowni w Ekonomiku.
     Infografika, teksty, filmy o tematyce ekologicznej. Uczniowie zaprezentowali możliwości pomocy dydaktycznych, które są na wyposażeniu Zielonej Pracowni w Ekonomiku. Fot. Jarosław Myśliwski
27.10.2018

Zielona pracownia w Ekonomiku

W Centrum Edukacji Ekonomiczno-Handlowej w Tarnowskich Górach oficjalnie otwarto Zieloną Pracownię.

Zielone Pracownie powstają ze wsparciem Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach. Fundusz organizuje konkurs na projekty, a potem już na realizację pracowni. Zgłaszane projekty mogą dotyczyć ekopracowni przyrodniczych, biologicznych, ekologicznych, geograficznych, chemiczno-fizycznych czy geologicznych. Jak napisano w regulaminie, celem konkursu jest "nagrodzenie projektów ekopracowni, których przyszła realizacja wpłynie znacząco na podniesienie świadomości ekologicznej uczniów poprzez uatrakcyjnienie warunków nauczania oraz zastosowanie kreatywnych rozwiązań zagospodarowania przestrzeni szkolnej". (mir)


Artykuł ukazał się w GWARKU 42/2018 z 23.10.2018

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.