12.02.2018

Zielone Pracownie edycja 2018

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach ogłasza konkurs pn. Zielona Pracownia 2018. Konkurs adresowany jest do organów prowadzących placówki oświatowych.

Najlepsze wnioski dostaną dotacje na utworzenie ekopracowni przyrodniczych, biologicznych, ekologicznych, geograficznych, chemiczno-fizycznych czy geologicznych.Wnioski będą przyjmowanie od 3 kwietnia do 20 kwietnia 2018 r.

Szansę na dofinansowanie mają wnioskodawcy, którzy wyróżnią się kreatywnością i pomysłowością. Pracownie powinny wpłynąć na podniesienie jakości nauczania.

Wysokość dotacji może wynieść do 80 proc. kosztów kwalifikowanych z zastrzeżeniem, że jej maksymalna wysokość nie może przekroczyć 30 tys. zł. 20 proc. kosztów kwalifikowanych zadania powinno zostać pokryte ze środków własnych lub pochodzących z nagrody finansowej przyznanej laureatowi konkursu.

Wcześniej fundusz ogłosił konkursu Zielona Pracownia_Projekt`2018. Konkurs organizowany jest po raz czwarty. Kierowany jest on do szkół podstawowych (klasy 4-8) i średnich z województwa śląskiego, które nie otrzymały dofinansowania w poprzednich edycjach. Przedmiotem konkursu jest utworzenie projektu szkolnej pracowni. Pula nagród pieniężnych wynosi do 280 000 zł.

Termin przyjmowania zgłoszeń upływa 28 lutego.

(eka)


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.