11.05.2018

Zignorował czerwone światło. Był pijany

Pijany kierowca jechał ul. Jana Pawła II w Piekarach Śląskich. Omal nie doprowadził do wypadku. Wpadł w ręce policji, bo zareagował świadek zdarzenia.

Mężczyzna jechał ul. Jana Pawła II i wjechał na skrzyżowanie z ul. Bytomską mimo tego, że miał czerwone światło. Niewiele brakowało a zderzyłby się z prawidłowo jadącym samochodem. Zareagował świadek zdarzenia, który uniemożliwił kierowcy dalszą jazdę i wezwał policjantów. Ci wyczuli od mężczyzny alkohol. Badanie wykazało prawie 2 promile w organizmie kierowcy. Mężczyźnie zatrzymano prawo jazdy. Grozi mu do 2 lat więzienia. (esp)


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.