•   Czytelnicy przewidzianej do likwidacji biblioteki w Czekanowie będą mogli korzystać z filii bibliotecznej w Ziemięcicach, która w lipcu ma otrzymać nową siedzibę.
      Czytelnicy przewidzianej do likwidacji biblioteki w Czekanowie będą mogli korzystać z filii bibliotecznej w Ziemięcicach, która w lipcu ma otrzymać nową siedzibę. Fot. Krzysztof Garczarczyk
12.04.2018

Zlikwidują bibliotekę w Czekanowie?

Gminna Biblioteka Publiczna w Zbrosławicach ma obecnie pięć filii bibliotecznych. Wszystko wskazuje na to, że wkrótce może mieć tylko cztery, gdyż rada gminy podjęła uchwałę o zamiarze likwidacji filii w Czekanowie.

Jak wyjaśnia Katarzyna Sosada, zastępca wójta gminy Zbrosławice, podjęcie działań zmierzających do likwidacji biblioteki w Czekanowie wynika z potrzeb lokalowych tamtejszej szkoły podstawowej, w których murach działa filia, czynna obecnie przez 10 godzin w tygodniu. Po reformie…

Artykuł dostępny po wykupieniu dostępu do treści
Chcę wykupić dostęp do treści >>>


Artykuł ukazał się w GWARKU 15/2018 z 10.04.2018

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.