•  Dom przy ul. Gajdasa 6. Trzy lata temu zawiązała się wspólnota, która zdążyła wykonać kilka mniejszych i większych remontów. Obecnie budynek jest ocieplany.
    Dom przy ul. Gajdasa 6. Trzy lata temu zawiązała się wspólnota, która zdążyła wykonać kilka mniejszych i większych remontów. Obecnie budynek jest ocieplany. Fot. Elżbieta Kulińska
19.04.2017

Zniżki na zachętę

Radzionkowscy radni zmienili przepisy dotyczące sprzedaży mieszkań komunalnych. Chcą w ten sposób zachęcić najemców do wykupu lokali.

W Radzionkowie mieszkanie od miasta może wykupić osoba, która nie zalega z opłatami za czynsz oraz ma umowę najmu na czas nieokreślony od co najmniej 5 lat. Zgodnie z uchwałą przy sprzedaży mieszkania burmistrz ma prawo przyznać …

Artykuł dostępny po wykupieniu dostępu do treści
Chcę wykupić dostęp do treści >>>


Artykuł ukazał się w GWARKU 16/2017 z 18.04.2017

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.