•  
      Zdjęcia: Elżbieta Kulińska
12.02.2019

Znowu ślisko i znowu korki

Korki na drodze z Tarnowskich Gór do Bytomia. Ciężarówki zablokowały m.in. ul. Gliwicką. Opady śniegu, śliskie nawierzchnie i znowu kierowcy utknęli w korkach.

Interwencje zaczęły się po godz. 8. Na DK 78, w kierunku Gliwic ruch zablokowała ciężarówka, która utknęła na śliskiej drodze. Autobus na światłach awaryjnych stanął na ul. Korola i zablokował ruch w obu kierunkach. Na DK 11 na wysokości restauracji McDonalds, w kierunku na Miasteczko Śląskie, ruch blokowała ciężarówka. Do tego zgłoszenia kierowców o oblodzonych ulicach Korola, Gliwickiej, Zagórskiej, Opatowickiej czy Knosały na górce.

Gdzie waszym zdaniem było najgorzej? Piszcie w komentarzach. Publikujcie zdjęcia. (esp)


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.