19.03.2019

Znowu pijani kierowcy

22-latek z 2 promilami i 51-latek z 1,5 promila. Kolejni pijani kierowcy w rękach policji.

Pierwszy kierowca wpadł w sobotę o godz. 1 na drodze z Tworoga do Świniowic. Policjanci zauważyli peugeota, który „zahaczył” o rów. W środku byli kierowca i pasażer. Od mężczyzn czuć było alkohol. Kierowca, 22-latek, wydmuchał prawie dwa promile. Do tego był pod wpływem narkotyków. 20-letni pasażer też był pijany. Obydwaj to mieszkańcy Tworoga.

Drugi pijany kierowca wpadł w niedzielę, też w nocy. Świadek zgłosił, że samochód jedzie całą szerokością obwodnicy, w stronę Miasteczka Śląskiego. Policjanci ruszyli na poszukiwania. Zatrzymali samochód przy wjeździe nad zalew Nakło Chechło. Okazało się, że kierowca, 51-latek z powiatu lublinieckiego, miał prawie półtora promila. (esp)


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.