•  W konkurencji drużynowej trójka bloczkowych łuczników klubu A3D Toszek wywalczyła tytuł halowego mistrza Polski.
     W konkurencji drużynowej trójka bloczkowych łuczników klubu A3D Toszek wywalczyła tytuł halowego mistrza Polski. Zdjęcia: Archiwum klubu
26.02.2020

Złoci łucznicy z Tworoga

Marcin Szeląg i Filip Szeląg, ojciec i syn z Tworoga, wywalczyli wspólnie z Łukaszem Przybylskim złoty medal podczas 38. Halowych Mistrzostw Polski Seniorów w łucznictwie.

Zawody odbyły się między 21 a 23 lutego w Świebodzicach. W konkurencji drużynowej trójka bloczkowych łuczników klubu A3D Toszek wywalczyła tytuł halowego mistrza Polski i to drugi raz z rzędu.

Filip Szeląg indywidualnie został drugim halowym wicemistrzem kraju. W parze mieszanej z Katarzyną Lis zajęli wysokie V miejsce.

(aj)


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.