06.02.2018

Złodziej grasuje na osiedlu?

Do jednego z mieszkań się włamano, do drugiego próbowano. Policja podejrzewa, że sprawcą jest ta sama osoba.

Do zdarzeń doszło w weekend na os. Sowińskiego w Piekarach Śląskich. W nocy z soboty na niedzielę ktoś włamał się do jednego z mieszkań. Policja nie chce podawać, co zostało skradzione. W drugim przypadku, w niedzielę rano, lokatorzy zauważyli, że ktoś usiłował się włamać do kolejnego mieszkania, na parterze. Chciał wejść przez balkon, uszkodzone były drzwi balkonowe. Złodzieja prawdopodobnie ktoś spłoszył.

Policja podejrzewa, że sprawcą włamania i usiłowania włamania jest ta sama osoba. Jednak żadnych szczegółów mundurowi nie podają. (esp)


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.