08.01.2020

Złodziej uderzył ochroniarza

We wtorek po południu pracownik ochrony w markecie przy ul. Bytomskiej w Tarnowskich Górach zwrócił uwagę na klienta, którego podejrzewał o kradzież.

Pracownik ochrony rozpoznał mężczyznę – ten miał wcześniej okraść sklep. Zaczął go obserwować. W pewnym momencie klient zorientował się, że ochroniarz go zauważył, odłożył więc koszyk z towarem i próbował wyjść ze sklepu. Pracownik ochrony mu na to nie pozwolił, doszło do szamotaniny, złodziej uderzył go pięścią w głowę.

Do akcji włączył się klient sklepu, dzięki czemu udało się obezwładnić agresywnego mężczyznę. Wezwano policję. Mundurowi zatrzymali 24-latka ze Świętochłowic, który prawdopodobnie w tym tygodniu usłyszy zarzut usiłowania kradzieży towaru wartego ok. 1,3 tys. zł. (esp)


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.