•  
      Zdjęcia: Archiwum policji
15.05.2019

Złodziej wszedł do mieszkania przez uchylone okno

Córka chciała przewietrzyć mieszkanie ojca. Wystarczyła chwila nieuwagi, by złodziej ukradł zegarek i obrączkę.

Zdarzenie miało miejsce w Piekarach Śląskich. Córka przyszła do mieszkania ojca, chciała je przewietrzyć. Uchyliła okno w jadalni i na chwilę wyszła. Wykorzystał to mieszkający w okolicy złodziej. Zauważyła go sąsiadka. Po powrocie lokatorów do mieszkania, okazało się, że zniknęły obrączka ślubna i markowy zegarek.

Udało się ustalić rysopis złodzieja, a wkrótce także jego dane. Był bardzo zaskoczony, kiedy zjawili się u niego policjanci. Zaprzeczał jakoby kogoś okradł, jednak na ręce miał skradziony zegarek, a na palcu – obrączkę. Do tego był pijany. W końcu jednak 59-latek przyznał się do winy i powiedział, że po wytrzeźwieniu chciał oddać skradzione przedmioty do lombardu. Grozi mu do 5 lat więzienia. (esp)


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.