•  
      Fot. Archiwum policji
29.08.2019

Złodziej z Nakła okradł sklep w Piekarach

Piekarscy policjanci zatrzymali 17-latka z Nakła Śląskiego, który w połowie sierpnia okradł sklep z e-papierosami.

14 sierpnia do sklepu z e-papierosami w Piekarach Śląskich wszedł młody mężczyzna. Trzymał przedmiot przypominający broń, po czym zażądał wydania e-papierosów, akumulatorów i ładowarek.

Policjanci dokładnie przejrzeli nagrania z monitoringu i wytypowali sprawcę. - W poniedziałek z samego rana piekarscy kryminalni zapukali do drzwi podejrzanego, w Nakle Śląskim. W mieszkaniu 17-latka znaleźli ubrania odpowiadające tym z zapisu monitoringu oraz przedmiot przypominający broń, którym okazał się zabawkowy pistolet na kulki. Nastolatek wyjaśnił, że do napadu zmusiła go sytuacja finansowa, bowiem był winny koledze pieniądze – relacjonuje sierż. szt. Dariusz Dobrzański, rzecznik piekarskiej policji.

17-latek usłyszał prokuratorskie zarzuty i przyznał się do winy. Grozi mu do 12 lat więzienia. (esp)


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.