•  Policja nie może się pochwalić tym, że łapie złodziei i odzyskuje skradzione pojazdy. Od grudnia po dziś dzień odzyskano tylko jeden samochód.
     Policja nie może się pochwalić tym, że łapie złodziei i odzyskuje skradzione pojazdy. Od grudnia po dziś dzień odzyskano tylko jeden samochód.
03.03.2018

Złodziejstwo na potęgę

Uwaga właściciele drogich samochodów! Jesteście na celowniku złodziei. W powiecie tarnogórskim kradną auta na potęgę.

Statystyki są fatalne. Od grudnia do dziś z ulic., parkingów, a nawet posesji w powiecie tarnogórskim w siną dal odjechało 9 samochodów. Zdecydowana większość to auta znanych, uznanych, a co najważniejsze, drogich marek, warte po kilkadziesiąt, czasami…


Artykuł ukazał się w GWARKU 10/2018 z 06.03.2018

komentarze
z gmin
z gmin
z gmin
z gmin
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.