•  Państwo Helena i Czesław Majewscy obchodzili 60-lecie pożycia małżeńskiego.
     Państwo Helena i Czesław Majewscy obchodzili 60-lecie pożycia małżeńskiego. Fot. Krzysztof Garczarczyk
27.02.2020

Złote i diamentowe gody w Ożarowicach

25 lutego w Domu Strażaka w Ożarowicach władze gminy podejmowały dostojnych jubilatów, którzy w zeszłym roku przeżywali 50- i 60-lecie pożycia małżeńskiego. Były medale, dyplomy, kwiaty, prezenty, poczęstunek, symboliczna lampka szampana oraz wspólnie odśpiewane, gromkie “Sto lat”.

Złote gody obchodzili państwo: Urszula i Ryszard Czaplowie, Genowefa i Wacław Dyszy, Zdzisława i Mieczysław Frączkowie, Janina i Józef Gubałowie, Henryka i Jan Gnacikowie, Urszula i Ryszard Gnacikowie, Zenobia i Tomasz Kańtochowie, Halina i Adam Kotułowie, Zdzisława i…


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.