28.01.2018

Złote kowadła i nestorzy biznesu

W piątek, 26 stycznia odbyła się VII Gala Przedsiębiorczości w Kaletach. Jak co roku wręczono przyznawane przez miasto wyróżnienia dla przedsiębiorców.

Tytułem nestora biznesu zostali uhonorowani: Alojzy Brol prowadzący firmę Colorlight, Damian Maruszczyk, Alfred Melka i Jolanta Mazur-Kawarska.

Złote kowadło biznesu przyznawane jest firmom, które są szczególnie aktywne, wprowadzają innowacje, konkurencyjne. Tytuł otrzymali: Czesław Krus świadczący usługi remontowo-budowlane, Dorota Mazan prowadząca przedszkole integracyjne Bystrzaki, Grzegorz Guder z firmy Techplan oraz Krzysztof Rogocz reprezentujący firmę Stolko.

W kategorii młodych przedsiębiorców nagrodzono: Alicję Lisiecką - gabinet kosmetyczny Diament Baeuty, Iwonę Gansiniec - przedsiębiorstwo GIRM, Karolinę Dąbrowską-Lisiecką - klub dziecięcy Miluś. (mir)


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.