•  Srebrna sztafeta 4 x 100 m
     Srebrna sztafeta 4 x 100 m Fot. archiwum II LO
07.10.2019

Złoto, dwa srebra i brąz dla Staszica

Złoty medal Jakuba Sikorskiego w biegu na 100 m, srebrne krążki Michała Janika w skoku w dal i sztafety chłopców 4 x100 m (Maciej Jelonek, Jakub Bojarski, M. Janik, J. Sikorski) oraz brąz Julii Dudy w skoku w dal. W klasyfikacji drużynowej dziewcząt i chłopców – szóste miejsca. Reprezentacja II LO im. Stanisława Staszica w Tarnowskich Górach dzielnie zaprezentowała się w finale Wojewódzkiej Licealiady w Szkolnej Lidze LA.

Rywalizacja najlepszych lekkoatletów szkół średnich województwa śląskiego odbyła się 4 października w Rudzie Śląskiej. W drużynie dziewcząt II LO startowały: Julia Sowa, Julia Bacia, Julia Drobnica (bieg na 100 m), Aleksandra Kołodziej, Natalia Kalino (200 m), Agata Wolnik (400 m), Martyna Wlazłowska, Sonia Wardejn i Katarzyna Czernik (800 m), J. Duda, Natalia Stręk i Natalia Niżnik (skok w dal), Małgorzata Grabowska, Magdalena Zbijowska i Weronika Klyta (pchnięcie kulą) oraz sztafeta 4 x 100 m – Julia Sowa, Julia Bacia, Natalia Kalino i J. Duda. Skład drużyny chłopców tworzyli: J. Sikorski, M. Jelonek, J. Bojarski (100 m), Paweł Pigulla, Mikołaj Kornek i Michał Warda (200 m), Maciej Pająk i Szymon Przewieźlik (400 m), Rafał Golasz (800 m), Kacper Kuberek (1500 m), Michał Janik, Łukasz Turyński i Antoni Leszek (skok w dal), Dominik Gajdzik, Filip Kociok i Jakub Kolczok (pchnięcie kulą) oraz sztafeta 4 x 100 m – J. Sikorski, J. Bojarski, M. Jelonek i M. Janik. Opiekunowie drużyn – Monika Markowska i Radosław Kuciński. (K)


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.