•  Juniorka młodsza Małgorzata Woś wygrała rywalizację w kat. do 57 kg
     Juniorka młodsza Małgorzata Woś wygrała rywalizację w kat. do 57 kg Fot. Archiwum UKS Judo Ahinsa
16.01.2019

Złoto i puchar dla Gosi Woś

Świetnie spisała się Małgorzata Woś w rozegranym 12 stycznia w Bielsku-Białej VIII Turnieju Judo “Pokonujemy granice”. Zawodniczka UKS Judo Ahinsa Tarnowskie Góry zajęła w kategorii do 57 kg pierwsze miejsce, zdobywając złoty medal i puchar.

– Gosia od 1 stycznia bieżącego roku jest już juniorką młodszą i był to jej pierwszy start w tej grupie wiekowej. Gratulujemy udanego występu, także dlatego, że w kategorii wagowej do 57 kg startuje dopiero dwa miesiące, mając jeszcze sporą niedowagę – komentuje Tadeusz Wójcik, prezes UKS Judo Ahinsa.

Dobre walki, z cięższymi od siebie zawodnikami, stoczyli w Bielsku-Białej także pozostali reprezentanci tarnogórskiego klubu: Szymon Gutkowski i Ksawery Króliczewski. W tym bardzo trudnym i mocno obsadzonym turnieju rywalizowało około 1500 zawodników z kraju i zagranicy. (K)


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.