•  Jakub Żmudziński i Grzegorz Chromik.
     Jakub Żmudziński i Grzegorz Chromik. Fot. Archiwum klubu
09.12.2018

Złoto i srebro judoków z Dwójki

1 grudnia w Warszawie odbyły się Drużynowe Mistrzostwa Polski Województw w judo. Bardzo dobrze wypadli tam reprezentanci UKS Dwójka Tarnowskie Góry.

Do reprezentacji Śląska młodzików i juniorów młodszych z UKS Dwójka Tarnowskie Góry powołano dwóch zawodników, którzy bardzo dobrze wypadli na tych zawodach.

Jakub Żmudziński ze swoją drużyną w kategorii juniorów młodszych wywalczył złoto, a Grzegorz Chromik w kategorii młodzików zdobył drużynowo srebro. (aj)


Artykuł ukazał się w GWARKU 49/2018 z 11.12.2018

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.