11.09.2019

Wyślij zdjęcie i wygraj nagrody. Przedłużamy termin zgłoszeń

Ogłaszamy konkurs „Jak się bawiliśmy na Gwarkach”. Polega na wyborze przez internautów najciekawszych zdjęć, w tym selfie, przedstawiających mieszkańców bawiących się na tegorocznym święcie miasta.

[AKTUALIZACJA]

Głosowanie na naszym facebookowym profilu rozpocznie się w poniedziałek, 16 września i potrwa do wtorku, 17 września, do godz. 12.

Przedłużamy termin zgłoszeń do piątku, 13 września, do godz. 12.

Wystąpiły też problemy techniczne, dlatego osoby, które wysłały już zgłoszenie, a nie otrzymały od nas potwierdzenia, prosimy o przesłanie zdjęć jeszcze raz. Zachęcamy do udziału w konkursie. Do wygrania atrakcyjne nagrody.

W związku z przedłużeniem terminu zgłoszeń, przesuwa się również termin głosowania. O szczegółach będziemy informować na bieżąco.

***

Uczestnikiem konkursu może zostać każda osoba pełnoletnia. Zgłoszenia są bezpłatne – przez wysłanie e-maila na adres: konkurs@gwarek.com.pl lub osobiście.

Zgłoszenie powinno zawierać: imię i nazwisko uczestnika konkursu, 1 zdjęcie przedstawiające bawiących się uczestników Gwarków 2019, telefon kontaktowy. Należy je przesłać do 11 września 2019 r. do godz. 12.

Udział w konkursie jest równoznaczny z zezwoleniem na publikację zdjęcia na portalach gwarek.com.pl, profilu tygodnika Gwarek w mediach społecznościowych i w tygodniku Gwarek oraz na podanie danych osobowych uczestnika, w tym imienia i nazwiska uczestnika.

Głosowanie przebiegać będzie na Facebooku tygodnika Gwarek, gdzie zostanie opublikowana galeria nadesłanych i zweryfikowanych zdjęć. Będzie trwało od 12 do 13 września do godz. 12 i będzie polegało na kliknięciu znaku „lubię to” (kciuk) bądź przyznania serduszka pod wybranym zdjęciem. Każdy znak „lubię to!” i każde serduszko to jeden głos.

Nagrody otrzyma 13 uczestników z najwyższą liczbą głosów. Do wygrania są: voucher na zabieg Endomasażu Mantis na twarz ufundowany przez Centrum Rehabilitacji i Odnowy Biologicznej Naturalmed w Tarnowskich Górach, voucher na trening EMS ufundowany przez Centrum Rehabilitacji i Odnowy Biologicznej Naturalmed w Tarnowskich Górach, karnety miesięczne ufundowane przez Fitness Clubu BeFit w Radzionkowie (w ramach karnetu klient będzie mógł korzystać ze wszystkich usług które oferuje klub), voucher o wartości 100 zł ufundowany przez Bistro Miarki 8 Cafe&Wine Bar w Tarnowskich Górach, vouchery na spływ kajakowy rzeką Mała Panew dla 2 osób, ufundowane przez Młyn Bombelka z Żędowic, vouchery na wizytę u dietetyka ufundowany przez Fitness Club BeFit w Radzionkowie (w ramach godzinnej wizyty zostanie wykonana pełna analiza składu ciała, opracowanie zaleceń dietetycznych oraz planu żywieniowego), voucher na zabieg pielęgnacyjny na twarz ufundowany przez Gabinet Kosmetyczny Patio Urody w Tarnowskich Górach, voucher na udział w warsztatach Sensoplastyki® dla jednego dziecka, ufundowany przez firmę Arcyglutki z Tarnowskich Gór, vouchery na wizytę u masażysty ufundowany przez Fitness Club BeFit w Radzionkowie. (red.)

REGULAMIN KONKURSU


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.