•  
      Fot. OSP Tworóg
12.08.2019

Zwłoki w oczku wodnym

W oczku wodnym w Nowej Wsi Tworoskiej znaleziono zwłoki mężczyzny. Śledczy ustalili wstępnie, że śmierć była wynikiem nieszczęśliwego wypadku.

Znalezione zwłoki to ciało 63-letniego mieszkańca Ustronia, który zmarł podczas pracy przy konserwacji zbiornika. Makabrycznego znaleziska dokonano w piątek, 9 sierpnia.

Szczegóły śmierci znane będą po przeprowadzeniu zarządzonej przez prokuratora sekcji zwłok. Nic jednak nie wskazuje na to, by do zgonu przyczyniły się inne osoby. Ciało znalezione zostało przez kobietę mieszkającą w pobliżu. Jak informuje policja, mężczyzna przyjechał do Nowej Wsi Tworoskiej z Ustronia, ale o jego wyjeździe nie wiedziała żona. Zaniepokojona kobieta, podejrzewając, że mąż będzie właśnie tu, zadzwoniła więc do znajomej, która obiecała rozejrzeć się w okolicy. Podczas poszukiwań natknęła się na ciało znajdujące się w zbiorniku na jednej z sąsiednich posesji.

(CR)


Artykuł ukazał się w GWARKU 32/2019 z 13.08.2019

komentarze
z gmin
z gmin
z gmin
z gmin
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.