•  U góry od lewej: I trener J. Bień, E. Marzec, K. Grzesiek, P. Majowski, D. Jaskuła, T. Baran, Eryk Wręczycki, II trener K. Nowak. Na dole od lewej: A. Kucharski, D. Sobel, J. Tropper, A. Matejczyk, D. Nokielski.
     U góry od lewej: I trener J. Bień, E. Marzec, K. Grzesiek, P. Majowski, D. Jaskuła, T. Baran, Eryk Wręczycki, II trener K. Nowak. Na dole od lewej: A. Kucharski, D. Sobel, J. Tropper, A. Matejczyk, D. Nokielski. Fot. archiwum ZSTiO
06.02.2019

Zwycięstwo Mechanika

30 stycznia w Miasteczku Śląskim odbył się turniej finałowy XVIII Licealiady Powiatowej w Siatkówce Juniorów. Zawody zakończyły się zwycięstwem Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Tarnowskich Górach, czyli popularnego Mechanika.

W turnieju finałowym uczestniczyli także uczniowie I LO im. St. Sempołowskiej i Centrum Edukacji Ekonomiczno-Handlowej w Tarnowskich Górach oraz Zespołu Szkół Leśnych i Ekologicznych w Brynku. W pierwszym spotkaniu półfinałowym Mechanik pokonał Brynek 2:0 (25:22, 25:19), a w drugim Sempa wygrała z Ekonomikiem 2:0 (25:19, 25:10).

Spotkanie o trzecią lokatę wygrał Brynek, pokonując Ekonomika 2:1 (20:25, 25:21, 15:9). Pierwsze miejsce w powiecie przypadło zaś Mechanikowi, który w finale pokonał Sempę 2:1 (26:24, 20:25, 15:10).

Zwycięska drużyna wystąpiła w składzie: Piotr Majowski, Dawid Jaskóła, Daniel Sobel, Jędrzej Tropper, Dawid Nokielski, Tomasz Baran, Arek Matejczyk, Adam Kucharski, Krzysztof Grzesiek, Emilian Marzec, Eryk Wręczycki, opiekunowie: Jacek Bień i Krystian Nowak. Organizatorem zawodów był Robert Wieczorek, nauczyciel wychowania fizycznego I LO im. St. Sempołowskiej. (K)


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.