•  Zwycięska drużyna Mechanika.
     Zwycięska drużyna Mechanika. Fot. Alicja Jurasz
08.03.2019

Zwycięstwo Mechanika

7 marca uczniowie Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących"Mechanik” w Tarnowskich Górach wygrali zawody rejonowe Licealiady w siatkówce. Pokonali przeciwników z Zespołu Szkół Ogólnokształąco-Technicznych w Lublińcu 2:0.

Tarnogórzanie pierwszy set wygrali 25:23, a drugi 25:21. Oznacza to, że siatkarze "Mechanika" awansowali do w wojewódzkiego półfinału Licealiady. 

W zwycięskiej drużynie grali: Piotr Majowski, Dawid Jaskuła, Daniel Sobel, Jędrzej Tropper, Tomasz Baran, Daniel Bartyzel, Adam Kucharski, Krzysztof Grzesiek, Patryk Niestrój, Emilian Marzec, Arkadiusz Matejczyk, Dawid Nokielski. Trenerem jest Jacek Bień. (aj)


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.