17.06.2019

Zły tydzień na drogach powiatu. Są ranni

Stłuczki, wypadki, pijani kierowcy. Na drogach powiatu tarnogórskiego było niebezpiecznie. Winna jest nieostrożność, ale i upał pewnie miał swoje znaczenie.

To oczywiście tylko niektóre zdarzenia, ale i tak dają obraz tego, co się na naszych drogach w ubiegłym tygodniu działo. 11 czerwca w Czekanowie na ul. Gliwickiej zderzyły się seat ibiza i renault clio. Skutek wypadku to dwie osoby ranne. Kobieta, kierowca renault i 3-letnie dziecko podróżujące samochodem zostali odwiezieni do szpitala.

13 czerwca cofająca na ul. Fińskiej w Tarnowskich Górach toyota zderzyła się ze skodą. Ranny w głowę został pasażer skody. Trafił do szpitala. Nazajutrz, na ul. Bohaterów Monte Cassino, 21-latek stracił panowanie nad kierownicą audi i wjechał w drzewo. Ranny został 17-letni pasażer samochodu.

Dzień później, w Radzionkowie na ul. Zejera nieznany dotąd pojazd potrącił 60-letniego rowerzystę, który z urazem nogi trafił do szpitala. Następnego dnia do wypadku doszło na ul. Wyszyńskiego w Tarnowskich Górach. Tu zderzyły się skoda i peugeot. Pasażerka peugeota trafiła do szpitala. Na ul. Tarnogórskiej w Świerklańcu ford mondeo zderzył się z motorowerem. Efekt źle przeprowadzonego manewru wyprzedzania to jedna osoba ranna, motorowerzysta trafił do szpitala w Piekarach Śląskich.


komentarze
z gmin
z gmin
z gmin
z gmin
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.