blog
nowe wpisy
12-Wrzesień-2018 (20.18), autor: Jan Drechsler

#18451. 20 PLN

Jakiś czas temu miałem przygodę na samoobsługowej stacji benzynowej. Włożyłem pierwszy banknot, ale następnych już automat nie chciał mi przyjąć. Byłem przekonany, że wleję do baku przynajmniej tę kropelkę paliwa. Nic z tego, pompa działała, ale nic nie płynęło, oprócz moich przekleństw. Wydrukował się kwitek, z którym mógłbym silić się na reklamację. Straciłem 20 PLN, a cała komedia z ich wyegzekwowaniem kosztowałaby mnie więcej. Miałem o tyle szczęścia, że nie wsunąłem stówki w złodziejską szparkę jako pierwszej.

Wczoraj miałem sprawę do załatwienia w Tarnowskich Górach. Zaparkowałem auto, zrobiłem kilka kroków i zauważyłem na środku jezdni banknot 20 PLN. Pomyślałem, że widocznie są to te moje utracone na stacji. Wiem przecież, że nie jest to możliwe, a strasznie mnie gryzie sumienie, więc apeluję do wszystkich. Jeśli ktoś udowodni, że te pieniądze są jego, to zaraz je oddam.

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.