blog
nowe wpisy
06-Styczeń-2018 (19.09), autor: numer 16

#14748. 6/kroli….

pierwsza rzecz : 3-ech kroli starozytnych i 3-ech kroli nowozytnych….wszystkiego dobrego w tym roku dla zyjacych kroli..

a poza tym to kamil stoch jako drugi w historii konkursu 4-ech skoczni wygral ta edycje w calosci na kazdej skoczni… przeszedl na 9-te miejsce wszechczasow…pobil tym samym adama malysza…NAJWIEKSZY SKOK KAMILA STOCHA Z 29 POZYCJI WSZECHCZASOW NA 9-ta…

druga rzecz: to moje dzisiejsze nowatorskie sniadanie… musze zejsc do mojej njnizszej wagi w tym kraju 145 funtow, koniak i ginger (imbir) w plasterkach.

doskonala rzecz na usuniecie zlogow w jelitach starego czlowieka…/ ULTRA NOWOCZESNA METODA ODNOWY BIOLOGICZNEJ….

na razie tyle, mkk.

ps. doskonaly blog na to potrojne swieto.

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.