blog
nowe wpisy
13-Styczeń-2018 (20.36), autor: Jan Drechsler

#14893. Aż wierzyć się nie chce!

​Jest sobota, trochę chłodna, bo niby jaka miałaby być w styczniu. W domu ciepełko, bo skoro na dworze wieje mrozikiem, to w piec trzeba ładować. Jest miło i spokojnie, aż wierzyć się nie chce, że taki stan jest przeze mnie osiągalny.

Po świątecznych zawirowaniach należało mi się, jak każdemu zresztą, niczym psu… szczepienie przeciwko wściekliźnie. To znaczy obowiązkowo. Jest wprawdzie karnawał, ale mnie ten rodzaj sportu towarzyskiego nie rajcuje wcale, więc zapraszanie na tańce pod wpływem tego i owego, nie wchodzą w rachubę. Może się komuś wierzyć nie chce, ale pragnę spokoju. I mam go.

Siedzę sobie i piszę co nieco, trochę czytam. Nie za dużo, bo w ramach szeroko pojętego spokoju nie powinienem się do niczego zmuszać. Popijam schłodzony… nie, nie! Nic z tego, co ma kolor złocisty i jest smakowicie gorzkie! Popijam schłodzony kefir. Też aż się wierzyć nie chce.

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.