blog
nowe wpisy
02-Listopad-2019 (20.00), autor: Jan Drechsler

#24398. Agnieszki

​Ależ ten listopad nabiera tempa, jutro już jest trzeci jego dzień. Niedziela zapowiada się programowo bardzo konkretnie. O 12:00 koncert w Rudzie Śląskiej, będzie śpiewała Agnieszka Bielanik - Witomska w Miejskim Centrum Kultury. Akompaniować będzie Klaudiusz Jania, a w repertuarze piosenki z tekstami Agnieszki Osieckiej.

Z Agnieszką znamy się od niedawna, z tą śpiewającą, bo z piszącą nie mogłem się poznać, ale jedną i drugą bardzo cenię. Jestem ciekaw, jak zostaną zinterpretowane przez Agnieszkę utwory Agnieszki. Już zgłupiałem od tych Agnieszek! Tym bardziej, że jadę na koncert też z Agnieszką, dla której zgłupiałem już dawno, dawno.

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.