blog
nowe wpisy
30-Październik-2019 (20.32), autor: Jan Drechsler

#24360. Akcja “pomnik”

​Mycie nagrobków przed świętem Wszystkich Świętych i Zaduszkami należy do wątpliwych przyjemności. Najczęściej zwlekamy z tym jak tylko się da, w międzyczasie wspominamy o konieczności zrobienia porządku zezując na siebie porozumiewawczo. W końcu ja ulitowałem się i wyruszyłem w teren mając na uwadze wstąpienie na cmentarz.

Rano pogoda była raczej odstraszająca i nieprzychylna pracom pod chmurką. Kiedy podjechałem pod cmentarz, jak na zamówienie wyszło Słońce zza obłoków i mogłem zabrać się do pracy. Trudno nie było. Nagrobek teściowej wystarczyło spłukać, a przedtem zgarnąć liście. U moich rodziców porządek już był.

Akcja “pomnik” przebiegła sprawnie, a przede wszystkim bez moczenia samego siebie, jak to bywa podczas deszczu albo szczękania zębami w przypadku mrozu.

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.