blog
nowe wpisy
11-Wrzesień-2017 (19.03), autor: Jan Drechsler

#12965. Audiobooki

Pokarało mnie za bezmyślność i pewność siebie. Choroba oka zwaliła mnie z nóg. Na kilkanaście godzin mnie zwaliła, teraz jest zdecydowanie lepiej, ale wczoraj miałem dzień ze szpikami i gwoździami w oku. Dobrze, że wiem jak z takimi przypadłościami postępować, to nawet okuliście głowy nie zawracałem. Bohaterem się nie robię, jeśli jutro nastąpi pogorszenie, co jest możliwie w tej chorobie, ustawię się grzecznie do kolejki w przychodni.

Jak dokuczający ból równie niestrawna jest nuda. Niczego zrobić się nie da, o pisaniu lub czytaniu mowy nie ma. Czas zapełniłem słuchaniem audiobooków. Po latach wróciłem do Schulza i Hrabala. Jakąś korzyść ma z leżenia.

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.