blog
nowe wpisy
04-Październik-2018 (21.27), autor: Jan Drechsler

#18808. Awarie

​Nie powiem, że szereg awarii w różnych miejscach mojego działania wyprowadzają mnie z równowagi. Tak źle nie jest ani z powodu ich ilości, ani tym bardziej dlatego, że wysiadają mi nerwy. Rozchwianie równowagi powoduje brak czasu na inne sprawy, które powinienem załatwić.

Do tego wszystkiego awaria prądu w Parku Wodnym. Pływam sobie, pływam i naraz gaśnie główne światło nad basenami. Nie powiem, żeby źle się pływało w półcieniu, dobrą stroną było przede wszystkim to, że tor opustoszał i nikt nie pałętał się w wodzie.

Taką awarią w skali mini jest wypalenie kolejnej żarówki w aucie. Długo miałem z tym spokój, a teraz seria zabawy z wykręcaniem… sobie paluchów w bagażniku.

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.