blog
nowe wpisy
10-Październik-2018 (19.53), autor: Jan Drechsler

#18878. Banery

​Wszystkie miejscowości są już udekorowane banerami wyborczymi kandydatów różnej maści. Jestem w takiej sytuacji, że nawet nie wypada mi wyśmiewać się, bo sam takowe wywiesiłem.

Jadąc przez powiat i nie tylko, spotykam twarze wielu znajomych. To “nie tylko” dotyczy głownie Bytomia, gdzie o stanowisko prezydenta miasta walczą między innymi moi dwaj znajomi. Mam tu na myśli Damiana Bartylę i Andrzeja Panka. Niegdyś koledzy i współpracownicy, a teraz konkurenci. Nie pierwszy raz tak się dzieje, znane są podobne przypadki w wielu miejscowościach.

W efekcie nagromadzenia w wielu miejscach banerów ze znanymi ludźmi, najbardziej rzuca się w oczy napis KOSTKA BRUKOWA. Zastanawiam się, czy na nią nie głosować, bo człowiek nieraz się stara, robi co może, tworzy co potrafi, a i tak trafia na bruk.

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.