blog
nowe wpisy
06-Czerwiec-2019 (19.19), autor: Jan Drechsler

#22226. Basia

​Nasze mieszkanie przemieniło się w jednoosobowy żłobek. Każdego ranka przyjeżdża Basia, bo tak się jakoś ułożyło, że nie ma jej gdzie ulokować, a poza tym gdzie jej będzie tak dobrze jak u babci. Nie jest wcale absorbująca, jeść lubi, zabawi się sama, a do tego jest wesoła i ma poczucie humoru odpowiednie do rocznego dziecka.

Uwielbia moja pracownię i nawet niespecjalnie rozrabia. Dzisiaj przyniosła wszystkie buty z przedpokoju. Nie wiem co miała na myśli, pewnie chciała pójść na spacer.

Najlepsza jest podczas jedzenia, bo ona naprawdę je. Kiedy już nie chce mówi

- E-e - i tyle. Zresztą tym dźwiękiem dogadujemy się fantastycznie. Szkoda, że dorośli mówią tak wiele, a nic z tego nie wynika.

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.