blog
nowe wpisy
10-Czerwiec-2019 (21.44), autor: Jan Drechsler

#22278. Bez emocji

​W tydzień wszedłem porankowym poniedziałkiem bez emocji, ale wkrótce pojawiły się w pracy. Opisywać tego nie będę, bo mam takie zasady, że zawodowych poczynań nie ujawniam. Dzięki krótkiej (powiedzmy, że krótkiej!) przerwie w zajęciach ubezpieczyłem samochód i wtedy też emocje jakieś pojawiły się. Konkretnie tęsknota za inną bryczką. Temat zostawmy na później, bo jest bardzo rozwojowy.

Po pracy starałem się nie mącić spokoju. Dlatego bez emocji wziąłem do ręki książkę, z którą walczę. Owa walka polega na tym, że raz ona mnie męczy i zasypiam, to znowu ja ją męczę i udaje mi się przeczytać kilkanaście lub kilkadziesiąt kartek. Dzisiaj bojową inicjatywę wziąłem w swoje ręce i podejrzewam, że ją skończę. “Koniec świata w Breslau” u wielu budzi zachwyt, a ja czytam, bo czytam. Bez emocji.

Bez emocji podchodzę także do oglądanego zezem meczu Polska - Izrael. Wprawdzie prowadzimy, ale kopanina nie powala z nóg - to tak w przenośni, bo na boisku kilku piłkarzy już leżało powalonych.

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.