blog
nowe wpisy
17-Luty-2019 (17.50), autor: Jan Drechsler

#20602. Bez konfliktu

Kilka miesięcy temu miałem takie przemyślenia, że kiedy dwójka naszych młodszych wnucząt nieco dorośnie, to na imprezach rodzinnych będzie atmosfera na krawędzi wytrzymałości. Nie miałem racji, moje pokolenie może wiele wytrzymać, o żadnych konfliktach nie ma mowy.

Wczoraj Kasia, nasza synowa obchodziła zaległe urodziny. Starsi, czyli Marta i Staś, jakby mniej szaleli. Pewnie, że wygłupy być musiały, ale jakby bardziej rozsądne. Antek (1,5 roku) na wszelki wypadek trzymał się z boku, widać było, że sporo mu brakuje, inwencja jeszcze nie ta. Basia (11 miesięcy) domaga się swego, próbuje pokazać swoją obecność, ale w bieganiu nie należy do rekordzistek.W sumie czego można wymagać od dziecka, które niedawno zaczęło chodzić.

Jednym słowem, nie było źle. Czekam na wiosnę i lato, bo wtedy okaże się w jakiej dziatwa jest rzeczywistej formie… co ja piszę! W jakiej formie ja będę, kiedy zaczną się podwórkowe harce całej czwórki.

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.