blog
nowe wpisy
25-Luty-2018 (02.47), autor: numer 16

#15598. billy/graham/evangelical….

zmarl w wieku 99 lat, 21 lutego najbardziej rozpoznawalny w historii usa duchowy glosiciel ewangelii jezusowego slowa….w krotkiej historii usa w porownaniu do polski a nie mowiac o dwoch tysiacach lat do czasow historii jezusa i apostolow jest uznawany z tytulu wielkosci za 13-ego apostola jezusowego…tak jest w usa postrzegany w kregach chrzescianskich.

byl w kontaktach od 1950 roku z wszystkimi 11-oma prezydentami poczawszy od harry trumana do donalda trumpa….

ale usa nie byloby usa….mloda dziennikarka vogue lauren duca, liczaca 27 lat publicznie mu zyczyla “have a fun in hell”/miej duzo zabawy w piekle.

a to wszystko z powodu “1 amendment” do konstytucji usa (“wolnosc slowa”)

to tyle slow bardzo wczesnie w niedziele z ambony, mkk.

ps. kronikarz kadlubek…... umarl przede mna….​

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.