blog
nowe wpisy
29-Listopad-2019 (15.20), autor: Jan Drechsler

#24855. Black Friday

​Zaczął się od dla mnie już o świcie. Wszedłem do garażu pełen planów na piątek, otwarłem auto, ale wtedy jeszcze nic nie wskazywało na Czarny Piątek. Włożyłem kluczyk do stacyjki i… nic! No, może trochę prym, prym i dalej naprawdę nic.

Na dworze czarno, w aucie czarno, a w głowie zupełnie czarna dziura. Dobrze, że jest do dyspozycji drugie auto. Zbudziłem Agnieszkę pytaniem, czy będzie jej potrzebne auto.

- Nie - usłyszałem, ale chciałem się jeszcze upewnić, powtórzyłem pytanie i dotarła do mnie ponownie zgoda na zabranie skody. Pocieszyłem się, że ten Czarny Piątek wcale nie musi być taki Black! Nie był czarny, ale piekielnie gorący. W pracy temperatura dochodziła prawie do 30 stopni Celsjusza. Powiedziałem nawet koleżance po fachu, że jeśli w piekle jest tak ciepło albo trochę bardziej, to jutro biegnę do spowiedzi, a potem uroczyście będę ślubował wyparcie się diabła i grzechów wszelkich.

Czarny Piątek miał kontynuację w domu. Na śniadanie zjadłem niewiele, więc chciało mi się jeść. Masz ci los! Zabrakło gazu i skutkiem tego obiadu również. Musiałem przytachać ze sklepu butlę, bo umarłbym z głodu.

Piątek nie kończy się jeszcze, jest taka pora, że może się wiele wydarzyć. Oby już nieco w innej kolorystyce. Jest na to szansa, bo fachowiec zaczął malowanie największego pokoju. Na razie sufit jest w trakcie obróbki, a ten jak wiadomo najczęściej bywa biały.

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.