blog
nowe wpisy
08-Październik-2017 (20.14), autor: Jan Drechsler

#13334. Blisko zawału

Oglądałem mecz i bardzo mnie cieszył wynik 2:0 dla Polski. Mniej cieszyła mnie gra zadowolonych z wyniku naszych piłkarzy. Potem zrobiło się 2:1 na boisku, a chłodno w mieszkaniu. Poszedłem dołożyć do pieca, a kiedy wróciłem byłem bliski zawału. Czarnogóra wyrównała!

Długo nie trwał ten stan narodowej trwogi piłkarskiej. Mecz zakończył się wynikiem 4:2 i tym należy się cieszyć, bo awans na Mistrzostwa Świata to nie w kij dmuchał. Mnie najbardziej podobała się koncentracja sił w ostatnich minutach gry. Ten fragment pokazał, że w reprezentacji jest siła i wola zwycięstwa. Przede wszystkim jednak umiejętności.

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.