blog
nowe wpisy
05-Grudzień-2019 (20.09), autor: Jan Drechsler

#24928. Brak kopa

​Mam skończyć pewien utwór, który w zamierzeniach zostanie wystawiony w przyszłym roku. Planujemy zrealizować dwie premiery, a ten miał być drugi, dlatego odłożyłem pisanie, a tu okazuje się, że tendencje są inne. On będzie pierwszy.

Przy moim dzisiejszym zapale do pisania, może dojść do sytuacji, że nie ujrzy on światła sceny w wersji przeze mnie zaplanowanej. Nie wiem, czy przejmować się aktualną kondycją intelektualną i wziąć się w garść, czy poczekać do jutra.

Wybiorę chyba to drugie, chwila dystansu od ważnego i przygnębiającego tematu zapewne dobrze wpłynie na dalsze kroki twórcze. Poza tym większość materiału jest już gotowa, prześpię sprawę i jutro z rana zabiorę się do pracy ze zdwojoną energią.

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.