blog
nowe wpisy
16-Luty-2018 (18.40), autor: Jan Drechsler

#15458. Bronię się!

​Tak i nie poddam się. Jasne, że niepoddanie się nie znaczy zwycięstwa, wiem o tym, dlatego walka musi być bezwzględna.

Tyle jeśli chodzi o rozsądek, bo fakty są zdecydowanie różne. Jeżdżenie od drukarni do drukarni, rozliczanie się w firmie, a na koniec zrzucanie węgla do piwnicy. Taka terapia ma pomóc w zwalczeniu stanu zapalnego górnych dróg oddechowych? Chyba nie, a jutro leczenie będę kontynuować. Przed godz. 5:00 muszę się zameldować w pracy. Już się ciszę z tego powodu!

Nie mogę bronić się przed pracą, w takich układach przyszło mi żyć i nie biadolę. Gdybym miał wolną sobotę, też nie leżałbym.

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.