blog
nowe wpisy
17-Listopad-2017 (20.34), autor: Jan Drechsler

#13992. Chwila ciszy

A przede wszystkim samotności chwila w mojej pracowni pozwoliła mi ustabilizować układ nerwowy. Nie mam jakichś problemów, nie nękają mnie depresje, nic mi się nie stawia kołkiem w gardle, jedynie potrzebuję odrobinę spokoju, ciszy dającej możliwość koncentracji.

Tydzień poszarpany mija, nikt mi nie zagwarantuje, że następny będzie mile ustabilizowany. Wręcz odwrotnie, jestem przekonany o nieskończonej ilości spraw do załatwienia. Gdybym twierdził, że nienawidzę tej zawieruchy, byłbym kłamcą. Nie znaczy to o braku świadomości, że powinienem wyciszyć się na kilkadziesiąt minut.

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.